SFP-10G-SR-X

SKU: SFP10GSRX | Categorie:

SFP-10G-SR-X

SKU: SFP10GSRX

Wij leveren SFP-10G-SR-X met kortingen tot wel 95% én een levenslange garantie.

Productnaam:SFP-10G-SR-X
Categorie:SFP+ Modules
Serie:SFP+ Modules
Korte omschrijving:Cisco multirate 10GBASE-SR, 10GBASE-SW and OTU2e SFP+ Module for MMF, extended temperature range
SKU:SFP10GSRX

Kies voor kwaliteit en snelheid

Onze producten voldoen aan hoge standaarden en zijn voorafgaand aan levering uitvoerig getest. Hierdoor weet u zeker dat u apparatuur koopt van de beste kwaliteit. Wij kunnen onze producten tevens snel leveren. De meeste producten kunnen we binnen 24 uur bij u laten bezorgen. Op die manier heeft u snel beschikking over de bestelde producten.

Ondersteuning van Qualified Networks

Onze gespecialiseerde technici staan klaar u te helpen met het kiezen van de juiste oplossingen voor uw situatie. Ook na aanschaf helpen we u graag bij al uw vragen over de aangeschafte apparatuur. Onze supportdesk is 5 dagen in de week bereikbaar voor het beantwoorden van al uw vragen.

Meer informatie

Prestatie
Maximaal bereik300m
Vezel-optische connectorDual LC
SFP transceiver typeMMF
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10.3Gbps
Soort aansluitingSFP+

Meer informatie?

Nog niet gevonden wat u zocht of op zoek naar meer informatie? Wij kunnen vrijwel alle producten en merken leveren. Bel geheel vrijblijvend naar +31 (0) 20-2402351 of doe vrijblijvend een verzoek via onze website.

Artikelnummer: SFP10GSRX Categorie: Tag: