SFP-OC3-LR1

SKU: SFPOC3LR1 | Categorie:

SFP-OC3-LR1

SKU: SFPOC3LR1

Wij leveren SFP-OC3-LR1 met kortingen tot wel 95% én een levenslange garantie.

Productnaam:SFP-OC3-LR1
Categorie:SFP+ Modules
Serie:SFP+ Modules
Korte omschrijving:OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Long Reach (40km)
SKU:SFPOC3LR1

Kies voor kwaliteit en snelheid

Onze producten voldoen aan hoge standaarden en zijn voorafgaand aan levering uitvoerig getest. Hierdoor weet u zeker dat u apparatuur koopt van de beste kwaliteit. Wij kunnen onze producten tevens snel leveren. De meeste producten kunnen we binnen 24 uur bij u laten bezorgen. Op die manier heeft u snel beschikking over de bestelde producten.

Ondersteuning van Qualified Networks

Onze gespecialiseerde technici staan klaar u te helpen met het kiezen van de juiste oplossingen voor uw situatie. Ook na aanschaf helpen we u graag bij al uw vragen over de aangeschafte apparatuur. Onze supportdesk is 5 dagen in de week bereikbaar voor het beantwoorden van al uw vragen.

Meer informatie

Prestatie
Maximaal bereik40km
Vezel-optische connectorDual LC
SFP transceiver typeSMF
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens155Mbps
Soort aansluitingSFP

Meer informatie?

Nog niet gevonden wat u zocht of op zoek naar meer informatie? Wij kunnen vrijwel alle producten en merken leveren. Bel geheel vrijblijvend naar +31 (0) 20-2402351 of doe vrijblijvend een verzoek via onze website.

Artikelnummer: SFPOC3LR1 Categorie: Tag: